24 березня у дитячій бібліотеці відбулося відкриття Тижня дитячого читання «Нас єднає книга» - подія, що подарувала дітям справжнє свято казки, добра і щирих усмішок.
Гостями заходу стали вихованці групи «Веселка» Березанського ЗДО. З перших хвилин бібліотека наповнилася радісним гомоном, очікуванням пригод і тією особливою атмосферою, яку може створити лише казка.
Разом із книгами маленькі читачі вирушили у захопливу подорож сторінками улюблених казок - у світ, де панують добро, дружба і віра в дива.
Діти із захопленням брали участь у веселих завданнях: складали чарівне слово «КНИГА», відповідали на запитання казкової вікторини, відгадували загадки та ділилися своїми улюбленими казками. Було багато радості, сміху й щирих емоцій.
Особливим моментом заходу стала зворушлива історія про дівчинку Елізу та Кришталевий Дзвіночок. Ця казка нагадала всім присутнім: навіть найменший добрий вчинок має велику силу і здатен змінити світ на краще. Діти слухали дуже уважно, співпереживали героям і відкривали для себе важливі життєві істини.
А після казкової мандрівки розпочалася творча частина - малеча з любов’ю ліпила пташечок-ластівок
Кожна з них стала символом весни, надії та добрих справ.
Цей день подарував не лише цікаві враження, а й створив особливий настрій - теплий, щирий, об’єднуючий. Адже саме книга здатна єднати серця, навчати добру й надихати на світлі вчинки.
Казка вчить нас дружити, допомагати одне одному, бути чуйними, сміливими і вірити у диво.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.